KONST / Litografier / Färglitografi 15936160
nr 1593 6160
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/150, "Konst", yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:54:18
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
7
1.900 kr
6
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg